Hoge Kwaliteit HDMI over Glasvezel media converters Zender en Recevier 1310/1550nm, 1080 p hoge begrip Super stabiliteit

€100.49



Nieuwe Collectie, Raden
High definition beeld, HDMI signaaloverdracht geen compressie, Super-stabiliteit.
Niet regelen voor lage kosten, generieke, niet kwaliteit item die slechte afbeelding uitgang, niet stabiele signaaloverdracht. Kiezen optimale, voor ons kiezen!
Kenmerken:
High definition beeld uitgang, HDMI signaaloverdracht geen compressie, super-stabiliteit, lange levensduur. Zendt HDMI video en audio signalen tot 20 km over een single mode glasvezel kabel, 0 ~ 300 m over multimode fiber. Ondersteuning video resolutie tot 1920 * 1080P @ 60 hz Ondersteuning TCP/IP; Overeenstemming met HDMI 1.3 en HDCP 1.2 standaard; Hoge compatibiliteit, kan auto-wedstrijd bron en beeldscherm; Ingebouwde automatische aanpassing systeem, maken het beeld glad, duidelijk en stabiel; Geen behoefte drive. Eenvoudig te installeren, plug en play
Parameter

Tags: Goedkoop Hoge Kwaliteit HDMI over Glasvezel media converters Zender en Recevier 1310/1550nm, 1080 p hoge begrip Super stabiliteit, Hoge Kwaliteit Hoge Kwaliteit HDMI over Glasvezel media converters Zender en Recevier 1310/1550nm, 1080 p hoge begrip Super stabiliteit, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.


( 3 Waardering )

Aantal